E adisyon Kullanımına Daima Avantajlar İle Başlayın

Eğer işletmenizde yıllardır klasik oluşturan kağıt adisyon sistemi veya sıkıntılı adisyon cihazlarını kullanıyorsanız, artık avantaj elde etmek için modern e adisyon programı geçişini gerçekleştirebilirsiniz. Bu geçiş; hızlı, pratik ve çok düşük bir maliyet ile sağlanırken, sadece tek bir gün içerisinde dahi hem personeller hem de işletme sahipleri sisteme alışarak, müşteri açısından da avantaj sağlayabilir.

Eadisyon sistemleri açısından Türkiye’de yoğun bir şekilde tercih edilen ve gerçekten avantajlı görülen sistemler arasında cafe adisyon programı yer almaktadır. GoPOS restoranlar, kafeteryalar, barlar, şubeler ya da pastaneler gibi işletmeler için restoran otomasyon sistemi sunumunda başlamak üzere paket servis programı, tablet restoran menüsü ve mobil adisyon uygulaması gibi farklı yazılımlar sunmaktadır. Bu yazılımlar içerisinde e adisyon programı çevrimiçi kullanılabileceği gibi çevrimdışı kullanım imkanı sayesinde de hızlı, sorunsuz ve güvenilir bir şekilde her cihazda avantajlı şekilde kullanılabilir.

E adisyon Sistemlerinde Zamandan Tasarruf Avantajı

Eski adisyon sistemleri ve cihaz uygulamalarında öncelikle birağ sistemi kurulması, cihazların özel bir şekilde temin edilmesi,cihaz kurulumlarının yapılması ve internet üzerinde iyi bir bağlantı ile sistemin kullanılması gerekirdi. Bu durum işletme içerisinde elektronik adisyona geçişte uzun bir süreç oluştururken, birçok defa sorunlar ve internet bağlantısının kopması gibi durumlarda da kullanım sıkıntıları çıkarmaktaydı. Fakat restoran adisyon programı bu zaman sıkıntısını hızlı bir şekilde ortadan kaldırıyor.

GoPOS restoran adisyon sistemi kullanımı için IOS ve Android akıllı telefonlarda uygulama marketlerine girdikten sonra GoPOS yazılımını indirmeniz, ücretsiz bir şekilde telefonunuza kurmanız ve sonrasında üyelik başlatmanız gerekiyor. Bu üyelik ile birlikte 1 ay ücretsiz deneme işlemini gerçekleştirdikten sonra isteğinize bağlı olarak aylık, yıllık veya sınırsız lisans almanız vasıtasıyla artık eadisyon sistemi kullanılabilir.

GoPOS adisyon yazılımı internet bağlantınız bulunmasa dahi çevrimdışı kullanım için bulut adisyon avantajı da oluşturmaktadır. Bu durumda internet bağlantısı bekleme, zayıf internet bağlantısında yavaş işlem yapma ya da müşteriyi bekletme gibi sıkıntılar da yaşanmamaktadır. Ayrıca kalabalık gruplarda adisyon oluştururken, hızlı bir şekilde altadisyonlar sağlayarak, siparişleri birbirine karıştırmadan ve uzun uzun sipariş alma işlemi sıkıntıları yaşamadan hızlı hizmet verilebilir. 

E adisyon Sistemlerinde Maliyet Avantajı

Cafe restaurant programı sistemlerine geçiş ile birlikte mutlak olarak maliyet avantajı da elde edilmektedir. Sistem ücretsiz deneme süresini tamamladıktan sonra hem aylık hem yıllık bazda hem de süresiz lisans bazında çok uygun bir rakam ile hizmet vermektedir. Özellikle yıllık ödemede elde edilen indirim ile birlikte birçok restoran bu sistemden faydalanmaktadır.

Sistemin tek bir defa satın alınmasıyla birlikte özellikle bulut tabanlı veya masaüstü offline cafe yazılımları tek bir işletme ya da avantajlı planlar ile franchise işletmeler için kullanılabilir. Tek bir lisans satın alındığında garsonlar, paket servis elemanları ve patronlar için sınırsız sayıda mobil cihazlarda, tablet menüde ve mutfak ekranı gibi noktalarda görüntüleme ve kullanım sağlanabilir.

7/24 teknik destek ile önemli bir avantaj sağlayan bu e adisyon programı ödeme işlemlerini daha kolay bir hale getirme, istenilen anda satış grafikleri veya bölge satış grafikleri elde etme gibi avantajlar yer almaktadır. Ayrıca maliyet açısından ve işleyiş açısından çok büyük bir kolaylığa sahip olan bu cafe adisyon programı hiçbir ek uygulama, cihaz ya da yüksek hızlı internet bağlantısı gibi ihtiyaç duymadığı için işletmeye fiziki anlamda da ek maliyetler çıkarmamaktadır.